Hosting WordPress już od 15 zł + VAT / rok

Zamówi i wypróbuj za darmo najtańszy serwer dla Twojego bloga
Oferujemy prawdopodobnie najszybszy i najprostszy instalator WordPress na rynku!

Jak założyć bloga lub inną stronę opartą o WordPress w kilka sekund? Nasza aplikacja pozwala na zainstalowanie najpopularniejszego skryptu blogowego na świecie w wersji polskojęzycznej dzięki zaledwie dwóm kliknięciom (nie ma nawet konieczności wpisywania żadnych danych)! Ot tak, po prostu.

Zamów hosting już dziś i ciesz się z 7-dniowego okresu testowego, podczas którego możesz sprawić jak prosta jest instalacja WordPress na naszym hostingu! Zobacz jak stworzyć stronę wordpress w HostingHouse.pl:


Czym jest WordPress?

WordPress jest nowoczesną, semantyczną, osobistą platformą publikacyjną, koncentrującą się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności. WordPress jest zarówno wolny (od słowa „wolność”), jak i darmowy. Prościej rzecz ujmując, WordPress jest tym, czego używasz, kiedy chcesz pracować, korzystając z oprogramowania blogowego zamiast z nim walczyć.

WordPress to jeden z najbardziej popularnych i uniwersalnych skryptów do budowy stron internetowych na świecie. Dość powiedzieć, że wg ostanich badań, z silnika WordPress korzysta już około 25% wszystkich witryn! Wbrew obiegowej opinii, nie jest to to oprogramowanie tylko i wyłącznie dla blogerów. Mnogość motywów (gotowych layoutów) i wtyczek (pluginów), a także prostota w obsłudze sprawiają, że WordPressa można użyć niemal dla każdej strony internetowej, a sam skrypt połączony z szybkim jego instalatorem staje się najlepszym kreatorem stron www, jak można sobie tylko wymarzyć. Dowody? Na silniku WordPressie pracują takie strony takich marek jak CNN, Forbes, New York Times czy Sony.

Zatem jeśli zastanawiasz się jeszcze "jaki hosting WordPress?", to już dziś

Zamów hosting w HostingHouse i zacznij swoją przygodę z WordPresem!