Hosting WordPress już od 15 zł + VAT / rok

Zamów i wypróbuj za darmo najtańszy serwer WordPress dla Twojego bloga
Oferujemy prawdopodobnie najszybszy i najprostszy instalator WordPress w Polsce!

Jak założyć bloga lub inną stronę opartą o WordPress w kilka sekund? Nasza aplikacja pozwala na zainstalowanie najpopularniejszego skryptu blogowego na świecie w wersji polskojęzycznej dzięki zaledwie dwóm kliknięciom (nie ma nawet konieczności wpisywania żadnych danych)! Ot tak, po prostu.

Zamów szybki hosting WordPress (także w technologii SSD) już dziś i ciesz się z darmowego 7-dniowego okresu testowego, podczas którego możesz sprawić jak prosta jest instalacja WordPress na naszym hostingu! Zobacz jak stworzyć stronę wordpress w HostingHouse.pl:

Instalacja WordPress w 2 krokach

Czy wiesz, że instalacja CMS Wordpress na serwerze HostingHouse.pl jest tak łatwa, że sprowadza się do wykonania dwóch prostych kroków?

Zaloguj się do panelu DirectAdmin

Wejdź do panelu DirectAdmin, wybierz interesującą Cię domenę i kliknij w zakładkę "Wordpress2Click". Dane do panelu znajdziesz w liście aktywującym hosting.

Kliknij "Instaluj"... i to wszystko!

Gotowe! Możesz się cieszyć z faktu, że Twoja instalacja WordPressa została zakończona.
Przekonaj się sam jak działa instalator WordPress na naszym hostingu...Hosting zgodny z wymogami WordPress

PHP 8 | MariaDB 10 | Serwer Apache z mod_rewrite i WAF | HTTPS (HTTP/2)
Dodatkowe zabezpieczenia i poradniki

W HostingHouse.pl przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa. Z tego powodu na naszych serwerach pracują autorskie zabezpieczenia, których próżno szukać w innych hostingach. Zabezpieczenia anty-exploitowe obejmują wiele warstw - od firewalla, przez WAF na poziomie serwera www do samych aplikacji PHP. Odpowiednie reguły zostały stworzone także pod kątem podatności na ataki WordPressa. Przykład? Ochrona przed atakami typu "brutal force" (czyli wielokrotnymi próbami logowań do panelu WP). Nasze statystyki pokazują, że każdego dnia zastosowane narzędzia wyłapują łącznie kilka tysięcy różnego rodzaju ataków na strony oparte o WordPressa.

Oprócz tego WordPress stworzony za pomocą naszego instalatora posiada wbudowany system pamięci podręcznej (cache). To unikalne na rynku rozwiązanie sprawia, że strony ładują się błyskawicznie już od pierwszego uruchomienia WordPressa. Dodatkowo regularnie rozwijamy naszą bazę wiedzy WordPress (FAQ) - szereg poradników pomagającyh w trudnych sytuacjach, takich jak reset zapomnianego hasła, czy rozwiązywanie problemów z błędami na stronie.

Czym faktycznie jest WordPress?

WordPress to oprogramowanie typu open source, które jest zarówno bezpłatne, jak i bezcenne. Jest przeznaczony dla wszystkich, kładzie nacisk na dostępność, wydajność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania. Świetne oprogramowanie powinno działać przy minimalnej konfiguracji, dzięki czemu możesz swobodnie dzielić się swoją historią, produktem lub usługami. Podstawowe oprogramowanie WordPress jest proste i przewidywalne, dzięki czemu możesz łatwo zacząć. Oferuje również zaawansowane funkcje wzrostu i sukcesu.

Źródło: wordpress.org

WordPress to darmowy i jeden z najbardziej popularnych i uniwersalnych skryptów do budowy stron internetowych na świecie. Dość powiedzieć, że wg ostanich badań, z silnika WordPress korzysta już co czwarta domena na świecie! Wbrew obiegowej opinii, nie jest to to oprogramowanie tylko i wyłącznie dla blogerów. Mnogość motywów (gotowych layoutów) i wtyczek (pluginów), a także prostota w obsłudze sprawiają, że WordPressa można użyć niemal dla każdej strony internetowej, a sam skrypt połączony z szybkim jego instalatorem staje się najlepszym kreatorem stron www, jak można sobie tylko wymarzyć. Dowody? Na silniku WordPressie pracują takie strony takich marek jak CNN, Forbes, New York Times czy Sony.

Zatem jeśli zastanawiasz się jeszcze "jaki hosting WordPress?", to już dziś...

Zamów hosting pod WordPress w HostingHouse