Darmowe przeniesienie strony z hostingu

Masz dość płacenia horrendalnych kwot za hosting i domenę, ale ogranicza Cię brak odpowiedniej wiedzy niezbędnej do przeniesienia usług? Wybierz HostingHouse.pl i zleć nam migrację, a wykonamy ją dla Ciebie zupełnie za darmo.

Abyśmy mogli zrealizować usługę przeniesienia danych potrzebne będzie przesłanie do nas danych dostępowych do „źródłowego” serwera (FTP – do przeniesienia plików i ewentualnie  do panelu administracyjnego, z którego będziemy mogli pobrać bazę danych).

W ramach usługi hostingowej (dla pakietów: srebrny, złoty, SSD 2 i SSD 3 przy płatności rocznej) przenosimy jedną stronę internetową gratis. Dodatkowe strony mogą być przeniesione odpłatnie, w cenie 20 zł + VAT za stronę (także w pakietach brązowym i SSD 1). W ramach usługi nie przenosimy natomiast danych z kont pocztowych (choć pomagamy oczywiście w ich utworzeniu u nas i podpowiadamy jak przenieść te dane).

Przeniesienie danych realizowane jest do 72 godzin (w dni robocze) od momentu ustalenia szczegółów z BOK (konto hostingowe musi być opłacone, a dostęp do przenoszonych danych niezakłócony).

Uwaga: w wyjątkowych sytuacjach zdarza się, że strony są licencjonowane dla konkretnego hostingu (np. po wykonaniu przez autorski kreator stron hostingu) i nie jest możliwe ich przeniesienie. Prosimy upewnić się, że dane są możliwe do przeniesienia, a nasz hosting spełnia wymagania odnośnie oprogramowania.