Tanie serwery VPS z panelem DirectAdmin

Budżetowe serwery w chmurze z podstawową administracją
Powierzchnia serwera
Transfer miesięczny
Procesor
Pamięć RAM
Panel DirectAdmin
Certyfikaty SSL

Small

300 GB
bez limitu GB
2x 2.4 GHz
4 GB
49 zł + VAT miesięcznie
Zamów

Medium

200 GB SSD
bez limitu GB
4x 2.4 GHz
8 GB
69 zł + VAT miesięcznie
Zamów

Large

700 GB
bez limitu GB
4 x 2.4 GHz
10 GB
99 zł + VAT miesięcznie
Zamów
W przypadku wyboru cyklu miesięcznego, pobierana jest dodatkowa opłata instalacyjna w wysokości 50 zł + VAT.

Cechy wspólne serwerów

 • Personalizacja revDNS
 • Łącze do 100 Mbps
 • Podstawowa administracja
 • Dedykowany adres IP
 • System operacyjny CentOS
 • Dostęp do SSH (opcjonalnie)

Chcesz wiedzieć więcej?

Czym jest i kiedy warto kupić serwer VPS?

Virtual Private Server, w skrócie VPS, to izolowane środowisko serwerowe, które przeznaczone jest dla bardziej wymagających klientów. Serwery w chmurze znajdą więc zastosowanie przy wszelkiego typu oprogramowaniach niestandardowych, w tym także wymagających dostępu do pełnych struktur serwera (root). Serwery typu cloud computing znajduje też zastosowanie przy wymagających skryptach, które korzystają z większej ilości zasobów (procesor, pamięć RAM, io dysku). Jest to więc idealne narzędzie dla bardzo popularnych i dużych stron internetowych: blogów (powyżej 50 000 odwiedzin miesięcznie), sklepów internetowych (powyżej 100 produktów) czy for dyskusyjnych z dużą ilością użytkowników online. W przypadku serwerów VPS należy jednak pamiętać o regularnym wykonywaniu kopii zapasowej danych, gdzyż standardowo nie są one tworzone.

Panel DA i podstawowa administracja w cenie

W skład darmowej administracji serwera wchodzi instalacja systemu operacyjnego i panelu DirectAdmin (umożliwiającego korzystanie z serwera VPS w taki sam sposób, jak na zwykłym hostingu) wraz z podstawową konfiguracją: serwera WWW (Apache lub OpenLiteSpeed), PHP w wybranej przez klienta wersji (z OPcache), serwera baz MySQL, serwera plików FTP (ProFTPD) oraz poczty (exim + dovecot). W ramach wykupionej usługi (na życzenie) możemy też uruchomić firewall, system buforowania Memcached, moduł optymalizujący kod stron www (powodujący wzrost punktacji testera Google PageSpeed Tools), czy filtr antyspamowy, a także mogą być wykonywane automatyczne aktualizacje systemu. Jednocześnie klient może liczyć na naszą pomoc z obsługi panelu DirecAdmin - tak jak na hostingu dzielonym. Pozostałe prace administracyjne na zlecenie klienta mogą być wykonane za dodatkową opłatą (50 zł + VAT za każde rozpoczęte 30 minut pracy administratora). Na życzenie klienta możemy też udostępnić dane do root, jednak w takim wypadku nasza pomoc zostanie ograniczona do wsparcia z obsługi panelu DA (serwer nie będzie przez nas administrowany).

Europejskie Data Center

Wszystkie VPSy uruchamiane są w serwerowni o standardzie Tier III, monitorowanej 24h na dobę. Sumaryczna przepustowość łączy wynosi 10 Gbps (dla każdego VPS do 100 Mbps). Data center wyposażone jest w zabezpieczenia ciągłości zasilania w postaci UPS oraz agregatów prądotwórczych dzięki czemu gwarancja SLA wynosi 99,5% w skali roku (w przypadku przekroczenia tej wartości z winy serwerowni, ważności serwerów są wydłużane). Średni czas odpowiedzi serwera (ping) dla Polski to 10 ms.

Masz pytania, wątpliwości? Napisz do nas!

Ze względu na wysoką jakość świadczonych usług (wymaganą wydajność serwerów oraz czystość adresów IP), zabronione jest wykorzystywanie serwera VPS do:
 1. Spamowania (każdego typu) oraz wysyłki masowego mailingu;
 2. Przeprowadzania ataków (w tym DoS/DDoS), testów penetracyjnych, skanowania portów i dokonywania włamań;
 3. Przechowywania oprogramowania typu malware, wirusów, trojanów oraz stron o charakterze phishingowym;
 4. Udostępniania danych, plików i transmisji, co do których nie posiada się praw autorskich, bądź umowa licencyjna lub inne przepisy prawa na to nie zezwalają;
 5. Przechowywania materiałów niezgodnych z prawem, w tym treści przeznaczonych dla dorosłych;
 6. Uruchamiania serwerów gier, proxy, TOR, teamspeak oraz koparek danych.
Naruszenie tych zasad może skutkować zablokowaniem serwera VPS oraz wypowiedzeniem umowy bez możliwości zwrotu opłaty!