Promocyjne oferty

Dla nowych i obecnych klientów przygotowaliśmy kilka promocji:

Promocja startowa

Przekonaj się o tym, że warto zostać naszym klientem i skorzystaj z promocji startowej, która obniża cenę pierwszego konta hostingowego o 40%! Przy zamówieniu podaj kod rabatowy START i ciesz się zniżką na pierwszą płatnosć.

Darmowa domena .PL do konta

W zależności od wybranego pakietu, do wzięcia są domeny regionalne, funkcjonalne i narodowe. Jak to zwykle u nas – bez ukrytych kosztów i zobowiązań. Zasady promocji dostępne są pod tym linkiem.

Tańsza rejestracja i odnowienia domeny .PL

Podczas rejestracji lub transferu polskiej domeny użyj kodu rabatowego DOMENO, a wszystkie opłaty związane z tą domeną zostaną obniżone aż o 20% dożywotnio. Promocja nie łączy się z innymi.

Poleć nas i otrzymaj... cokolwiek chcesz!

Nic nas tak nie cieszy jak zadowoleni klienci. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy całkowicie indywidualną ofertę promocyjną. Wystarczy, że pokażesz nam jak chciałbyś nas polecać (np. wystawiając rekomendację na portalu z opiniami lub pisząc o nas na swojej stronie / blogu), a otrzymasz to, czego potrzebujesz - domenę, hosting lub certyfikat. Szczegóły ustalamy indywidualnie z każdym klientem.

Migruj do nas!

Masz dość płacenia horrendalnych kwot za hosting i domenę, ale ogranicza Cię brak odpowiedniej wiedzy niezbędnej do przeniesienia usług? Wybierając jeden z pakietów: srebrny, złoty, SSD 2 lub SSD 3, możesz zlecić nam migrację, a wykonamy ją dla Ciebie zupełnie za darmo. Szczegóły na naszym blogu