Masz u nas hosting? Więc masz bezpłatny certyfikat SSL!

W pakiecie Srebrnym lub Złotym zainstalujesz certyfikat Let's Encrypt dla wszystkich domen na koncie!

Tanie certyfikaty SSL

Szukasz tanich i bezpiecznych certyfikatów SSL? Dobrze trafiłeś!

Oferujemy prawdopodobnie najtańsze na rynku 128-bitowe certyfikaty SSL Comodo Positive Domain Validation. Usługa ta przeznaczona jest dla małych i średnich witryn internetowych, które wymagają szyfrowania przesyłanych danych. Certyfikat DV posiada ogromną zaletę, ponieważ nie sprawdzana jest poprawność adresu IP serwera – walidowana jest jedynie poprawność nazwy domeny. Oznacza to, że w przeciwieństwie do certyfikatu tradycyjnego – nie jest wymagany dedykowany adres IP dla domeny, który obecnie – w czasach deficytu adresów IPv4 – może kosztować nawet kilkaset złotych rocznie! Tylko teraz ceny certyfikatów obniżone są o 50%, a w opcji rocznej cena ochrony SSL to tylko 29,00 zł + VAT. Polecamy także wybór certyfikatu w okresie dwuletnim ze względu wygodę i oszczędność czasu przy odnawianiu certyfikatu.

Ważność certyfikatu Comodo PositiveSSL DV
1 rok 29 PLN + VAT
2 lata 59 PLN + VAT

Zamów certyfikat SSL

Certyfikaty Comodo Positive SSL DV są rozpoznawane przez 99.3% przeglądarek internetowych (wśród nich są oczywiście Internet Explorer, FireFox, Chrome, Opera). Przekonaj się sam - podobnego certyfikatu używa chociażby nasza strona firmowa. Dodatkowo Comodo daje gwarancję do 10 000$ na wypadek poniesienia strat w wyniku złamania szyfru certyfikatu.

Certyfikaty SSL DV Comodo można zainstalować zarówno poza HostingHouse.pl (wystarczy, że serwer wspiera technologię SNI), jak i u nas - klienci naszego hostingu posiadają w panelu DirectAdmin narzędzie do samodzielnego zainstalowania certyfikatu.