[Poradnik] Jaki hosting wybrać?

Nasi nowi klienci bardzo często zdają nam pytanie „Jaki hosting wybrać?„. W tym artykule postaramy się wyjaśnić podstawowe różnice między naszymi pakietami.

Na wstępie warto podkreślić bardzo ważną rzecz – pakiety hostingowe w naszej firmie można zmieniać (przechodzić z tańszego na droższy i odwrotnie). Czyli – jeśli wybierzemy pakiet, który po pewnym czasie przestanie nam wystarczać (np. skończy się transfer miesięczny), to po kontakcie z BOK i dopłacie różnicy w cenie, będzie możliwe przejście do wyższego konta hostingowego.

Najtańszy hosting (brązowy) polecamy wybrać przede wszystkim dla niewielkich stron www i kont pocztowych (e-mail). Oczywiście będzie on odpowiedni np. dla małych blogów czy sklepów internetowych, ponieważ stosunkowo wysoki limit transferu miesięcznego powinien wystarczyć dla kilku tysięcy odwiedzających miesięcznie, a dzięki PHP w wersji 7.x strony będą działały naprawdę szybko. Hosting srebrny i złoty polecane są do bardziej profesjonalnych zastosowań, szczególnie, że w obu tych pakietach można bezpłatnie zainstalować certyfikaty SSL.

Przedstawiamy także krótki film wyjaśniający kwestie zamawiania hostingu w naszej firmie.