Każda aktualizacja skryptu (w tym także i WordPress) powinna być poprzedzona wykonaniem kopii bezpieczeństwa danych, a przynajmniej upewnieniem się, że mamy kopię z jakiegoś nieodległego czasu.

Zdarza się, że aktualizacja skryptu z jakiegoś powodu się nie udaje, a gdy archiwizacja danych przed aktualizacją nie była możliwa (np. dzieje się to przy okazji wykonywania tej czynności automatycznie przez WordPress), to niemożliwe jest przywrócenie poprawnego działania skryptu.

W przypadku gdy problem nie leży w niekompatybilności pluginu (z nową wersją WordPress) i nasza wskazówka na ten problem nie da efektu, najlepszym wyjściem będzie nadpisanie plików na serwerze (bez usuwania czegokolwiek!) tymi, które znajdują się w oficjalnej paczce WordPressa (można je pobrać zawsze ze strony https://pl.wordpress.org/download/). Nadpisywane są w ten sposób jedynie pliki "silnika" WordPress, gdyż zarówno baza danych, jak i pliki multimediów, czy wtyczek / motywów nie zostaną zmienione.

Jednocześnie informujemy, że jako firma hostingowa nie prowadzimy wsparcia technicznego z obsługi zewnętrznych skryptów (takich jak WordPress), a powyższy poradnik nie musi być zgodny z oficjalnymi zaleceniami jego twórców. W przypadku dalszych wątpliwości zachęcamy do odwiedzenia strony https://pl.wordpress.org/support/ lub skorzystania z naszych usług IT.
Przeczytaj również
WordPress zaczął działać wolno (Zobacz: 6439)
Zmiana utraconego hasła WordPress (Zobacz: 2915)
Błąd: "Call to undefined function wp()" w WordPress (Zobacz: 1173)
Jak zezwolić na dostęp do pliku xmlrpc.php? (Zobacz: 1586)
Jak przyspieszyć WordPressa? (Zobacz: 3460)

Powered by WHMCompleteSolution