Każda aktualizacja skryptu (w tym także i WordPress) powinna być poprzedzona wykonaniem kopii bezpieczeństwa danych, a przynajmniej upewnieniem się, że mamy kopię z jakiegoś nieodległego czasu.

Zdarza się, że aktualizacja skryptu z jakiegoś powodu się nie udaje, a gdy archiwizacja danych przed aktualizacją nie była możliwa (np. dzieje się to przy okazji wykonywania tej czynności automatycznie przez WordPress), to niemożliwe jest przywrócenie poprawnego działania skryptu.

W przypadku gdy problem nie leży w niekompatybilności pluginu (z nową wersją WordPress) i nasza wskazówka na ten problem nie da efektu, najlepszym wyjściem będzie nadpisanie plików na serwerze (bez usuwania czegokolwiek!) tymi, które znajdują się w oficjalnej paczce WordPressa (można je pobrać zawsze ze strony https://pl.wordpress.org/download/). Nadpisywane są w ten sposób jedynie pliki "silnika" WordPress, gdyż zarówno baza danych, jak i pliki multimediów, czy wtyczek / motywów nie zostaną zmienione.

Jednocześnie informujemy, że jako firma hostingowa nie prowadzimy wsparcia technicznego z obsługi zewnętrznych skryptów (takich jak WordPress), a powyższy poradnik nie musi być zgodny z oficjalnymi zaleceniami jego twórców. W przypadku dalszych wątpliwości zachęcamy do odwiedzenia strony https://pl.wordpress.org/support/.
Czy odpowiedź była pomocna?
Przeczytaj również
Jak przyspieszyć WordPressa? (Zobacz: 2151)
WordPress przestał działać (Zobacz: 2141)
Instalacja WordPress za pomocą narzędzia Wordpress2Click (Zobacz: 9711)
Błąd 404 na podstronach (wpisach / stronach) WordPress (Zobacz: 1541)
Błąd łączenia się z bazą danych (Error Establishing a Database Connection) w WordPress (Zobacz: 4679)

Powered by WHMCompleteSolution