Numery portów dla usług pocztowych w HostingHouse.pl:

Usługa Port bez SSL
Port z SSL
POP3 110 995
IMAP 143 993
SMTP 587 465
Uwagi dodatkowe:

1. Serwer SMTP wymaga uwierzytelniania
W konfiguracji SMTP należy zaznaczyć opcję, że Serwer poczty wychodzącej wymaga uwierzytelniania. W przeciwnym wypadku może pojawić się błąd "550 relay not permitted, authentication required".

2. Login i hasło
Loginem do skrzynki pocztowej jest adres e-mail (np. info@domena.pl). Hasło definiowane jest podczas tworzenia skrzynki w panelu DirectAdmin, tam też można je zresetować w przypadku zapomnienia.

3. Poczta przez SSL
Jeśli domena dla konkretnego adresu e-mail ma u nas skonfigurowany certyfikat SSL, to można jako serwer poczty przychodzącej i wychodzącej podać tę właśnie domenę (czyli np. dla adresu info@domena.pl serwerem pocztowym będzie domena.pl). W przeciwnym przypadku należy podać nazwę hosta serwera, na którym znajduje się konto hostingowe - jest ono w liście aktywacyjnym hostingu, np. antoni.hostinghouse.pl.
 
4. Konfigurator usług
W przypadku domen, które skierowane są już na nasze serwery DNS polecamy skorzystanie z naszego prostego konfiguratora: https://moje.hostinghouse.pl/

5. Port SMTP
U wielu dostawców internetu port 25 dla SMTP jest zablokowany. Należy w takim wypadku korzystać z portów 587 lub 465. Przykładowe błędy, które mówią o takiej blokadzie to: 0x80042109 lub 0x800CCC79.
Czy odpowiedź była pomocna?
Przeczytaj również
Jak zwiększyć limit istniejącej skrzynki e-mailowej? (Zobacz: 27)
Jak usunąć pocztę w przypadku przekroczonego limitu powierzchni? (Zobacz: 6120)
Przekierowania pocztowe, a spam (Zobacz: 6346)
Jak skonfigurować pocztę dla zewnętrznej usługi (Workspace, Zoho, Outlook)? (Zobacz: 7194)
Linki do webmaila (poczty przez przeglądarkę www) (Zobacz: 21725)

Powered by WHMCompleteSolution