W zależności od rodzaju płatności przelewy księgowane są o różnych godzinach i z różnym opóźnieniem, które należy wziąć pod uwagę szczególnie w przypadku wpłat "na ostatnią chwilę".

1. Przelewy tradycyjne
- księgujemy zazwyczaj raz na dobę w godzinach popołudniowo-wieczornych - opóźnienie w tym przypadku wynosi zazwyczaj 1 dzień roboczy (czas ten może ulec wydłużeniu w przypadku wpłat gotówkowych np. na poczcie). Uwaga: nie księgujemy przelewów na podstawie potwierdzeń wpłat.

2. Przelewy online (tpay.com)
- księgowane są w zależności od banku. Szczegóły godzinowe znajdują się na stronie operatora płatności - opóźnienie jest zazwyczaj minimalne.

3. Płatności PayPal
- z kont zweryfikowanych są księgowane w czasie rzeczywistym - opóźnienie nie występuje (w przypadku kont niezweryfikowanych czas księgowania może się wydłużyć do kilku godzin). Dodatkowo ze względów bezpieczeństwa płatności tym kanałem są możliwe do realizacji jedynie w godz. 8:00 - 23:00.

Dla Państwa wygody radzimy korzystać z szybkich płatności online: tpay.com lub systemu PayPal.

W przypadku, gdy przelew nie został zaksięgowany z w/w opóźnieniem prosimy o kontat z naszym BOK podająć jak najwięcej szczegółów na temat płatności (najlepiej załączyć potwierdzenie wpłaty).
Czy odpowiedź była pomocna?
Przeczytaj również
Cennik usług IT (Zobacz: 1364)
Faktura VAT za usługę (Zobacz: 2582)
Kiedy otrzymam powiadomienie (proformę) o płatności za usługę? (Zobacz: 1938)

Powered by WHMCompleteSolution