Pozycjonowanie stron www
(Wybierz inną kategorię)

Pozycjonowanie strony typu Long Tail + optymalizacja
Pozycjonowanie strony typu Long Tail + optymalizacja
Pozycjonowania stron typu Long Tail (ang. Długi Ogon). Koszt usługi to 39 zł + VAT miesięcznie (plus opłata startowa 99 zł + VAT za podstawową optymalizację SEO) lub 468 zł + VAT rocznie (podstawowa optymalizacja SEO w cenie abonamentu).

Co znajduje się w cenie usługi?
- W cenie usługi znajduje się zaindeksowanie strony w google.pl (o ile nie jest jeszcze zaindeksowana), optymalizacja kodu strony oraz tzw. link bulding (w podstawowym zakresie).

Dla kogo JEST przeznaczona ta oferta?
- Dla małych i średnich stron www, głównie lokalnych i niszowych. Dla przykładu, dzięki tej usłudze w top10 znalazły się takie frazy jak "naprawa laptopów Miasto (tu miasto powyżej 100 tys. mieszkańców)", "naprawa maszyn budowlanych Miasto (tu miasto powyżej 400 tys. mieszkańców)", "aparaty słuchowe Miasto (tu miasto powyżej 100 tys. mieszkańców)".

Dla kogo NIE jest ta oferta?
- Dla klientów, którzy celują w bardzo popularne frazy i słowa kluczowe. Na pewno nie uda się nam osiągnąć wysokich pozycji na takie słowa jak "fotograf Miasto (zwykle niezależnie od jego wielkości)", "opony", czy "pożyczki".

Czy jest gwarantowany efekt pozycji?
- Nie, tego nigdy nie da się zagwarantować. Podobnie jak nie da się zagwarantować, że usługa nie wpłynie negatywnie na dotychczas osiągnięte wyniki (choć jak do tej pory nam się taka sytuacja nie zdarzyła).

Po jakim czasie nalezy spodziewać się efektów pozycjonowania?
- Wychodzimy z założenia, że aby usługa była bezpieczna, to musi być przeprowadzona w sposób delikatny. Pierwszych efektów można się spodziewać najwcześniej po kilku tygodniach.

Czy usługa jest obarczona długoletnią umową? Co dzieje się z efektami pracy po zakończeniu współpracy?
- Usługa jest opłacana z góry, na okres roku i nie ma obowiązku jej przedłużania. W przypadku rezygnacji z dalszego pozycjonowania, należy liczyć się z tym, że strona spadnie w wynikach wyszukiwania. Ze względu na fakt, że usługa zawiera w sobie podstawową optymalizację strony wykonywaną na początku rozpoczęcia współpracy, nie ma możliwości rezygnacji z niej po zakupie (np. w ciągu 14 dniowego terminu na odstąpienie od umowy).


Powered by WHMCompleteSolution