Od pewnego czasu otrzymujemy sporo zgłoszeń, że logowanie do poczty przez stronę roundcube.pl jest niemożliwe. Informujemy, że logowanie do poczty przez tego typu strony może być skrajnie niebezpieczne! Korzystanie z takich zewnętrznych webmaili oznacza, że podczas logowania do właściciela tej strony wysyłane są dane do skrzynki pocztowej (login i hasło), a więc istnieje także potencjalne ryzyko, że zawartość korespondencji mogła ulec wyciekowi.

Strona roundcube.pl nie należy do naszej firmy, nie jest to też oficjalna domena twórców oprogramowania webmaila Roundcube. W celu zalogowania do skrzynki proszę używać zawsze adresu w postaci http://domena.pl/poczta (gdzie "domena.pl" to Państwa domena) lub https://serwer.hostinghouse.pl/poczta (gdzie "serwer" to nazwa serwera, na którym znajduje się Państwa konto hostingowe - np. antoni). Te adresy webmaili można znaleźć zawsze na stronie moje.hostinghouse.pl

Jeśli kiedykolwiek logowali się Państwo przez w/w adres URL radzimy jak najszybciej zmienić hasło do skrzynki pocztowej i ewentualnie rozpocząć niezbędne procedury zgodnie z RODO.

« Wstecz


Powered by WHMCompleteSolution