Szukasz hostingu dla niewielkich stron www?

Trafiłeś idealnie, bo HostingHouse to najlepszy wybór dla każdej małej witryny internetowej
hosting dla małej firmyNasza oferta taniego hostingu www to zdecydowanie najlepszy wybór dla małych stron internetowych. Konta hostingowe u nas są dopasowane do potrzeb niewielkich witryn www takich jak blogi, strony firmowe, wizytówki czy strony typu landing page.

Hosting skrojony dla niedużych stron
Nasza firma już na samym początku postawiła sobie za cel stworzenie uczciwej oferty hostingowej, która trafi w gusta przede wszystkim właścicieli lekkich i prostych stron. Oznacza to, że próżno szukać u nas kont o pojemności liczonych w terabajtach danych. Nie ma też ukrytych cen, które tylko na początku są niskie, a później rosną do kwot na poziomie setek złotych. U nas najtańszy serwer (brązowy) o pojemności 1GB (ta pojemność w zupełności wystarczy dla prostej strony www i poczty e-mail) kosztuje 25 zł + VAT bez promocji (w promocji natomiast cena jest obniżona o 40% w pierwszym roku). Krótko mówiąc: u nas nie płaci się za coś, czego się nie potrzebuje.

Ponadto jako nieliczni na rynku oferujemy unikalną politykę satysfakcji. Oznacza to, że oferujemy nie tylko bezpłatny 7-dniowy test usługi, ale także gwarantujemy, że w przypadku braku zadowolenia z naszego hostingu, w ciągu 30 dni zwrócimy wpłacone pieniądze.

Zamów hosting w HostingHouse i ciesz się z najlniższych cen!